Hydroizolace domu

K zateplení domu doporučujeme také provést:

Pokud realizujete zateplení domu, doporučujeme provést také hydroizolaci, nový okapový chodník a zámkovou dlažbu.

Hydroizolace domů

Hydroizolace domů je velice důležitou součástí stavby. Hydroizolací základů zabráníme pronikání vlhkosti a vody do zdí a pozemních částí objektu. Stejně jako zateplení patří i hydroizolace k základním prvkům úsporných opatření. Hydroizolaci provádíme u rodinných i panelových domů.

Při realizaci se zaměřujeme na správné provedení:

Okapový chodník

Okapové chodníky se používají v těsné blízkosti domů. Okapové chodníky slouží především k zabránění nadměrnému vlhnutí spodní stavby fasády, znečištění fasády a dále je využíván jako chodníček kolem objektu. Okapové chodníky realizujeme i dodatečně u již hotových staveb.

Zámková dlažba

Tento způsob dlažby vychází z toho, že jednotlivé dlaždice do sebe zapadají a jejich vzájemným spolupůsobením je dosaženo mimořádné stability. Hlavními výhodami zámkové dlažby jsou převážně nižší pořizovací náklady, možnost umístění do jakéhokoliv typu venkovní plochy a také dobré parametry, které umožňují ideální odvádění vody z povrchu dlažby. Zámková dlažba má tu výhodu, že ji můžeme kdykoli sejmout a opět položit. Zámková dlažba vyráběná současnými technologickými postupy je mrazuvzdorná a velice odolná.Nové reference

TIMO INVEST Group s.r.o. Petřvaldská 1193/1, 710 00 Slezská Ostrava Rychlý kontakt: +420 602 530 741

© Timo Invest Group s.r.o. | Tvorba webových stránek Kleindesign.cz